הדברה בחיפה

הדברה בחיפה – שוכחים מהחרקים

הדברה בחיפה היא הרעיון הטוב ביותר שתוכלו להעלות על דעתכם כהכנה לקיץ. אם אתם מתרגשים לקראת הקיץ, כנראה שאתם בין אלו שאוהבים את הים, השמש והחול תחת הרגליים. בין האבטיחים לארטיקים מהם תיהנו, נסו לא לשכוח שהקיץ משפיע על דברים רבים בסביבתכם. ההתחממות מראה את סימניה בראש ובראשונה על הטבע הנמצא בחוץ. תוכלו לראות את ציפור הנחליאלי נודדת לה בחיפוש אחר מקומות קרים יותר, אך באותה מידה תוכלו לראות את המזיקים שיוצאים מהאדמה ומחפשים את המקום הנכון להקים בו את ביתם החדש. תיקנים, זבובים, יתושים וצרעות הם רק חלק קטן המרשימה של המזיקים איתם תצטרכו להתמודד בקיץ הקרוב. הדברה בחיפה תוכל להעניק לכם שקט ואת היכולת ליהנות רק מהיתרונות של הקיץ, ללא חסרונות כלל.

הדברה בחיפה – הדרכים לעשות זאת

פסי דבק

אם הבעיה העיקרית מולה אתם ניצבים היא זבובים ויתושים, כנראה שפסי דבק יהיו הפתרון הטוב ביותר עבורכם. פסים אלו מונחים על אדן החלון או מעל הדלת ובהם נתקלים המזיקים המעופפים כשהם נכנסים אליכם הביתה. מזיק כזה שיניח כנף או רגל על פס הדבק לא יוכל להשתחרר ממנו והדרך היחידה שלו לזוז ממקומו תהיה כאשר תחליפו את הפס המלא בחרקים בפס דבק נקי וחדש.

ריסוס

ריסוס אינו מוגבל להתמודדות נגד סוג מזיקים מסוים, ויוכל לפתור עבורכם את בעיות ההתמודדות עם חרקים מכל סוג. תיקנים, יתושים ונמלים אינם עומדים בפני הריסוס וכך תוכלו לנקות את הבית לחלוטין. הקפידו לבדוק שהריסוס אכן מתאים לסוג הבעיה העיקרית איתה אתם מתמודדים, וכך תוכלו להיות בטוחים שתשיגו את התוצאות הטובות ביותר.

מלכודות

אם אתם עומדים מול מכת מכרסמים, כנראה שמלכודות יהיו הרעיון הטוב ביותר בשבילכם. המלכודות בנויות כדי ללכוד מכרסמים מכל סוג, אך סוג הפיתיון בכל אחת עלול להיות מעט שונה. נסו לאבחן האם אתם סובלים ממכת עכברים, חולדות או חפרפרות וכך תוכלו לשים את הפיתיון המתאים. לאחר שהמכרסמים נתפסים במלכודת תצטרכו לפנות אותה מהבית ביחד עם המכרסם, אך באותה מידה תוכלו לקרוא לאיש המקצוע שהניח את המלכודות שיעשה זאת עבורכם.