הדברת נמלים

הדברת נמלים – מתי שרק תרצו

הדברת נמלים אפשר להזמין בכל ימות השנה. רובנו נוהגים לחשוב כי כדאי לבצע הדברת נמלים רק לקראת בוא הקיץ. בעונה החמה יוצאות הנמלים מחוריהן ומתחילות בחיפוש אחר מזון. ואיזה זמן טוב יותר לבצע הדברה מאשר זמן זה? מסתבר שאם תבצעו הדברה בסוף החורף או בתחילת האביב, תגלו שלעיתים התוצאות טובות יותר. ההכנה הראויה לקיץ והזמן שעובר מעניקים לחומרי ההדברה את הימים אותם הם צריכים כדי להיספג ברחבי הבית ולפעול את פעולתם. לכן, אם תחליטו להזמין את המדביר שלכם כבר בסוף החורף כנראה תגלו שאתם לא נאלצים לראות אפילו נמלה אחת ויחידה פולשת אליכם למטבח. אם אתם רוצים לברר כיצד מומלץ לעשות זאת, הנה כמה דרכים שיתאימו להדברה בכל עונה רלוונטית.

הדברת נמלים – אפשרויות מתאימות

הדברה ביתית

תמיד תוכלו לגשת לחנות הקרובה לביתכם ולקנות אמצעי ריסוס שנועדו לשימוש ביתי. חומרים אלו אמנם מכילים רעלים אך בכמות נמוכה במתנדפת יחסית במהירות. חומרים אלו נחשבים מסוכנים לבני אדם וריחם החריף מעיד על הסכנה בשאיפתם, במיוחד בקרב תינוקות וקשישים. הדברה זו תועיל במקרים נקודתיים, אך לאורך ימים לא תחזיק מעמד ותתנדף עם הרוח, מה שיותיר אתכם עם הבעיה החוזרת.

הדברה באמצעות ג’ל

ג’ל נגד נמלים ניתן לפזר בכל רחבי הבית ללא כל חשש. הג’ל עצמו נחשב לרעיל עבור הנמלים אשר לוקחות ממנו חתיכות ואוכלות אותו כמזון. את הנותר הן מביאות לקן וכך הרעל מגיע לכל הנחיל אליו הן משתייכות. את הג’ל יש להקפיד ולפזר במקומות המתאימים לכך ביותר, ועל כן מומלץ להתייעץ עם מדביר מקצועי או לתת לו לעשות את העבודה עבורכם. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם זוכים לתוצאות הטובות ביותר אותן ניתן להשיג.

הדברה באמצעות ריסוס

ריסוס הבית נגד נמלים יפתור לכם את הבעיה בקלות וביעילות. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל המדביר איתו אתם נוהגים לעבוד ולהסביר לו כי אתם סובלים מבעיית נמלים. המדביר יגיע תוך מספר ימים מצויד בחומרי הדברה המיועדים לנמלים וירסס ברחבי הבית. לאחר הדברה זו אתם יכולים להיות בטוחים שתזכו לשקט לפחות בחודשים הקרובים.